Strona główna

Wydział Inżynierii Systemów Technicznych w Kędzierzynie – Koźlu ma już komplet, ministerialnych zgód i podpisów, ma wyremontowany budynek, przez którego świeżo wymienione okna uchodzi zapach świeżo położonej farby. Ma świetną kadrę do prowadzenia dwóch, atrakcyjnych kierunków o profilu praktycznym – SYSTEMÓW BIOTECHNICZNYCH i PRZEMYSŁOWYCH TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH.

Ma nawet odbiorców ich przyszłych absolwentów, czyli 130 zakładów przemysłowych, gotowych przyjąć nowych inżynierów do pracy, po włączonej w program studiów praktyce. 

Brakuje już tylko studentów, którzy za miesiąc zapełnią ławki i sprawią, że 70-tysieczny Kędzierzyn-Koźle stanie się miastem akademickim.

Zainteresowani unikalnymi w skali kraju studiami (przemysłowe technologie informatyczne oraz systemy biotechniczne to nowatorskie, jedyne takie kieruneki w Polsce) mają jeszcze szansę zarejestrować się w naszym systemie rekrutacyjnym. Nabór potrwa do 15 września 2016 r. Kierunek Systemy biotechniczne daje Absolwentom uprawnienia rolnicze, które są niezbędne do przejmowania gospodarstw rolnych, ubiegania się o dotacje rolnicze i dopłaty bezpośrednie do działalności rolniczej.  

ulotka wist